O nás - Plante

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní menu

O nás

 
  • Začátek naší zahradnické praxe se datuje do doby, kdy jsme ještě studovali na Zahradnické fakultě. Tehdy jsme sbírali potřebné zkušenosti na menších zahradách. Po úspěšném absolvování ZF Mendelovi univerzity  jsme se již svému řemeslu začali věnovat na plný úvazek a se vší radostí.


  • PLANTE - po čase jsme chtěli dát firmě identitu a tak vznikl nový název Plante. Toto vzniklo složením anglického Plant (rostlina) a písmene " E " jež je počátečním písmenem slov everytime, everybody, everyplace (vždy, všichni, všude) apod. Toto tedy reprezentuje naši firemní filozofii o tom, že rostliny patří do každého místa, pro každého člověka, pro každou příležitost...


  • Zaměřujeme se především na soukromé zahrady všech velikostí u rodinných domů. Upřednostňujeme individuální přístup ke každému projektu, každá nová zahrada je pro nás výzvou. V menší míře se také věnujeme realizaci veřejné zeleně a firemních prostor. Naším přáním a cílem je spokojený zákazník, kterému můžeme poskytnout kompletní řešení pro jeho zahradu.


  • Bude pro nás ctní, když i Vy se zařadíte mezi naše stálé a spokojené zákazníky! Rádi se Vám budeme osobně věnovat na bezplatné a nezávazné schůzce přímo na Vaší zahradě.

 
 
 
Zpět na obsah | Zpět na hlavní menu